جوم سیتی آوین نت آوین نت
  •   گروه صنعتی اسپاد فلو
  •   شماره تماس : 34207377-031 09134457175
  •   info@spadflow.com       www.spadflow.com

پروژه ها

کارخانجات عمومی

کارخانجات عمومی

گروه صنعتی اسپادفلو در تامین نازل های پاشش جهت کارخانجات کوچک و بزرگ عمومی را در موارد مختلف بر عهده دارد. گستره کاربرد نازل های پاشش (اسپری نازل ها) در صنعت وسیع است. از نازل های شیمیایی، نازل های کنترل کننده ی غبار، نازل های خنک کننده گاز، نازل های اطفاء حریق، نازل های رطوبت دهنده تا نازل های شست و شوی مخازن و خشک کن ها بسته به نوع صنعت برای مثال شیمیایی، غذایی، معدن، کاغذ سازی و بازیافت استفاده می شود.

ادامه مطلب

صنعت سیمان

صنعت سیمان

در صنعت سیمان استفاده از نازل های پاشش مناسب و با کیفیت در قسمت های مختلفی از خط لیست خنک کاری و غبارنشانی شامل کولینگ تاور (GCT) Gas Cooling Tower ، داکت های با جریان پایین (Down comer Duct)، آسیاب غلتکی (Roller Mill)، آسیاب گلوله ای (Ball Mill)، سیکلون پری هیتر (Cyclone Preheater)، کلسانیر (Caliner)، مسیر جانبی کلر (Chlorine Bypass)، خنک سازی کلینکلر (Clinker Cooler) و آسیاب سیمان (Long Kiln) و سر شعله کوره بهره وری خط در ذرات پایین دستیرا افزایش می دهد.گروه صنعتی اسپادفلو سعی کرده است عملکرد بالایی در تامین خارجی یا ساخت براساس نمونه با نقشه انواع نازل های خطوط سیمان را داشته باشد. گاز های خروجی داغ می توانند فیلتر را خراب کنند یا حداقل عمر کاری آن ها را کاهش دهند مسایل مالی بصری و زمان موتاژ می تواند با استفاده از خنک سازی کنترل شده برای گاز های خروجی در کولینگ تاور ها و خنک سازی های بای پس کلر جلو گیری شود. کاهش همزمانی حجم گاز های خروجی هم تاثیر به سزایی در این امر دارد. همچنین استفاده از نازل های پاشش آب به ویژه Spill Back که اتمایز کزدن سیمان را بدون استفاده از هوا در پی خواهند داشت در کولینگ تاور ها توصیه می شود.

ادامه مطلب

کارخانجات فولاد

کارخانجات فولاد

در تولید فولاد، نازل های پاششی (افشانک های) مشخص با جنس های متنوع در بازه بزرگی از فرآیند ها شامل ریخته گری (Casting)، خنک کاری (Cooling)، خنک کاری غلطکی (Roll Cooling)، پوسته زدایی (Descaling) و استریپ (Strip) استفاده می شود. در مواردی استفاده از اسپری نازل ها برای بهینه سازی بالاترین کیفیت با حداقل میزان ممکن انرژی است. در صنعت فولاد از برند های مختلفی لخلر (Lechler)، پی ان آر (PNR)، تی جت (Teejet) استفاده می شود که گروه صنعتی اسپادفلو در تامین از منابع خارجی یا نوسازی و بومی سازی بر اساس دانش و تخصص در زمینه نازل ها و فرآیند های پاشش و فرآیند های تولید نازل است.

ادامه مطلب

صنعت نفت، پتروشیمی و فولاد

صنعت نفت، پتروشیمی و فولاد

مشخصا صنعت نفت، گاز، پتروشیمی از صنایع بالادستی ای است که در پروسه های مختلفی از نازل های پاشش استفاده می کند. افشانک ها به ویژه مبدل های حرارتی(Heat Exchanger Spray) کاهش دمایی از سوپرهیت به فاز اشباع (Desuperheating)، کاهش سریع دمایی (Rapid Quenching Spray)، خنک کاری فیبر های پلاستیکی (Plastic Fiber Cooling)، گرانول سازی (Granulation)، قرص سازی (پلتایزینگ pelletizing) و فرآیند تقسیم (fractionation) دیگر فرآیند ها و استفاده می شوند. گروه صنعتی اسپادفلو با تامین گسترده ای از نازل های پاشش(اسپری نازل ها) از منابع خارجی مانند اسپری تک (Spray Tech)، اسپری سیستم (Spray System)، لخلر (Lechler)، پی ان آر (PNR) و علاوه بر امکان بومی سازی بر اساس نفت و نمونه و یا پیشنهاد براساس دانش و تجربه، تلاش در رفع نیاز های کارخانجات شیمیایی سطح بالای کشور(نفت، گاز، پتروشیمی) دارد.

ادامه مطلب

 

لطفا به وب سایت جدید گروه صنعتی اسپاد فلو مراجعه فرمایید.

 

تماس تلفنی با گروه صنعتی اسپاد فلو (مشاوره، بررسی، سفارش)