جوم سیتی آوین نت آوین نت
  •   گروه صنعتی اسپاد فلو
  •   شماره تماس : 34207377-031 09134457175
  •   info@spadflow.com       www.spadflow.com

تأمین و واردات نازل های پاشش صنعتی

دسترسی به محصولات و امکانات روز دنیا برای راه‌اندازی، حفظ و پیشرفت، بدون شک از مهم‌ترین ملزومات یک واحد صنعتی می‌باشد. گروه صنعتی اسپاد فلو (شرکت مهندسی تکان صنعت سپاهان) با تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود در زمینه‌ی نازل های پاشش (افشانک‌ها) و سیستم های پاشش قادر است در کنار تولید نازل‌ها، محصولات مرغوب از برند‌های سرشناس در این زمینه را نیز وارد نموده و پاسخگوی نیاز کارفرمایان باشد.

 

وسعت کاربرد نازل‌ها و سیستم‌های پاشش از چندین دهه پیش در صنایع گوناگون باعث شده شرکت‌های بسیاری در راستای تولید و فروش آن‌ها قدم بگذارند. با این حال تعدادی شرکت معروف و باسابقه وجود دارند که در دنیا شناخته شده می‌باشند و تولیداتشان در اغلب کارخانه‌جات و واحدهای صنعتی مختلف استفاده شده و از لحاظ کارایی، کیفیت و دقت مورد اطمینان هستند. لخلر آلمان (Lechler)، بت آمریکا (BETE)، پی ان آر ایتالیا (PNR)، اسپرِیینگ سیستمز آمریکا (Spraying Systems)، ام سی آلمان (MC GmbH)، سی وای چین (CYCOSPRAY) و ایکوچی ژاپن (IKEUCHI) از جمله این برندها هستند.

spray nozzle companies

کارفرمایان گرامی می‌توانند از لیست محصولات تولیدی برندهای ذکر شده، اعم از نازل مخروطی (Full cone و Hollow cone)، اتمایزر (مه‌پاش)، خطی، مارپیچ، پوسته‌زدا (Descaling)، دوار (Rotary)، و ... موارد مدنظر را انتخاب نمایند و با ثبت سفارش خود از طریق گروه صنعتی اسپاد فلو به آن دست یابند. همچنین در صورتی که با کدهای اختصاصی محصولات آشنایی ندارند و یا از رفع نیاز خود توسط نازل پاششی مطمئن نیستند می‌توانند با در اختیار قرار دادن مشخصات مکانیکی سیستم پاشش و نازل مطلوب خود، با مشاوره و راهنمایی گروه صنعتی اسپاد فلو آن را انتخاب و تهیه نمایند.

 

لطفا به وب سایت جدید گروه صنعتی اسپاد فلو مراجعه فرمایید.

 

تماس تلفنی با گروه صنعتی اسپاد فلو (مشاوره، بررسی، سفارش)