جوم سیتی آوین نت آوین نت
 •   گروه صنعتی اسپاد فلو
 •   شماره تماس : 34207377-031 09134457175
 •   info@spadflow.ir       www.spadflow.ir

صنعت نفت، پتروشیمی و فولاد

 • steel industry

  steel industry

 • spad flow main_flame_nozzle

  spad flow main_flame_nozzle

  نوسازی و تعمیر تجهیزات و قطعات صنعت فولاد،پتروشیمی و نفت

  تعداد زیادی از قطعات نازل ها در کارخانه های صنعتی در اورهال های دوره ای نیازمند تعمیر یا ساخت مجدد برای استفاده در خط تولید و یا به عنوان قطعات یدکی می باشند. بعضی از این قطعات دارای نقشه ساخت میباشند و گروهی دیگر نقشه ندارند و احتیاج به کروکی برداری و انجام مهندسی معکوس هستند. سپس در مرحله اجرا، تامین متریال ( در موارد خاص همراه با آنالیز متریال ) و سپس امور ساخت و نهایتا کنترل و فینیشنیگ انجام میشود.

  شرکت صنعتی اسپاد فلو با توجه به بسیاری از امکانات تعمیر و نوسازی قطعات و تجهیزات صنعتی از تامین متریال های فلزی آلیاژِی و متریال های غیر فلزی، انواع جوشکاری ها، انواع تجیهزات ریخته گری، ماشینکاری های دستی و سی ان سی، ابزار های پرداخت کاری و امکانات اندازه گیری و توان مهندسی آمادگی همکاری با بسیاری از کارخانجات صنعتی را در اورهالهای دوره ای دارد.

  امکانات و تجهیزات به شرح زیر:

  توان نرم افزاری مدلینگ و تحلیل، تجربه و تخصص مهندسی، توان مهندسی معکوس و طراحی و ساخت انواع نازل پاشش (افشانک) (اسپری نازل)، تجهیزات جوشکاری (الکترود، سی او 2، آرگون، تجهیزات سوراخکاری پیشرفته، تجهیزات ماشین کاری دستی و سی ان سی پیشرفته، لاستیک کشی و شیار زنی، ابزار پرداختکاری و فینیشینگ

  دانلود کاتالوگ

   pdf button24

   

  تیزر

   
   

  تماس تلفنی با گروه صنعتی اسپاد فلو (مشاوره، بررسی، سفارش)